CL32B106KAJNNNE SAMSUNG | MLCC
Manufacturer: SAMSUNG
Manufacturer Part No: CL32B106KAJNNNE
7345331 in stock
17 People watching this product now!
Product Status Active
Capacitance 10 µF
Tolerance ±10%
Voltage – Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1210(3225 Metric)
Size / Dimension 0.126″ L x 0.098″ W (3.20mm x 2.50mm)
Thickness (Max) 0.106″ (2.70mm)